Jump to content

O nás

DETEKTIVNÍ FIRMA s.r.o., sídlem v Mělníku byla založena na počátku roku 2015.

Hlavním předmětem podnikatelské činnosti je soukromá detektivní činnost a služby v oblasti informačních a komunikačních technologií, v praxi tedy divize služeb soukromých detektivů a divize ostatních obchodních činností – počítačový servis Mělník.

 

POČÍTAČOVÝ SERVIS MĚLNÍK:

Hlavní vlastností služby je poskytování poradenství a servis obvyklých značek stolních počítačů, notebooků, tabletů a ostatní výpočetní techniky – včetně LCD monitorů, tiskáren, částečně též mobilních telefonů a podobně.

Servisem se v daném případě rozumí opravy, upgrade a údržba počítačů, zálohy, aktualizace, instalace software včetně operačních systémů, odvirování, záchrany dat, renovace hardwarových komponentů, správy, optimalizace počítače pro firemní klientelu, konfigurace internetového a intranetového připojení, zabezpečení počítačů a počítačových sítí. Součástí servisu je též instalace a zprovoznění běžných tiskáren, scannerů, modemů a dalšího příslušenství.

Ve své činnosti spolupracujeme s ostatními odborníky a profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Tam, kde naše síly, prostředky či oprávnění nestačí, vždy zákazníkovi doporučíme, a dle jeho přání následně zprostředkujeme, další odbornou péči.

Naší prioritou je ryze individuální přístup.

Snažíme se všechny naše služby poskytovat v potřebné součinnosti se zákazníkem, kvalitně, zodpovědně, důsledně, spolehlivě, účinně a s časovou flexibilitou.

Náš servis je vhodný zejména pro seriozní zákazníky se zájmem o poctivý a férový obchodní vztah. Zájemcům o naše služby vždy sdělíme specifické obchodní podmínky pro poskytování té či oné konkrétní služby, odhad doby a způsobu plnění, odhad optimální ceny a výši zálohy, je-li vyžadována.

Dojde-li poté mezi zákazníkem a naší společností ke shodě poptávky s nabídkou pak se zákazníkem sjednáme další postup konkrétního plnění.

Při prvním osobním jednání zpravidla provedeme analýzu poptávky zákazníka a nabídneme mu nejlepší strategii dalšího postupu. Upozorňujeme , že některá zadání zákazníka jsou námi podmíněna jeho souhlasem ke specifické činnosti či dílu, zejména tam, kde to platná legislativa vyžaduje, zpravidla při zpracovávání osobních údajů, citlivých dat apod.

Po ukončení naší činnosti je zákazníkem zaplacena smluvní cena a zákazníkovi je vystaven příslušný platební doklad.

Vzhledem ke skutečnosti, že jsme relativně „mladá“ firma, nemůžeme naší nabídku opřít o vzletnou obchodní historii. K založení firmy nás vedla touha po podnikatelském úspěchu a tohoto chceme od samého začátku postupně dosahovat výhradně slušnou a poctivou podnikatelskou činností.

V zájmu rozvíjení zmíněné podnikatelské činnosti a obchodní strategie firmy  se snažíme všestraně uspokojit našeho zákazníka 

Divize POČÍTAČOVÝ SERVIS MĚLNÍK

v současné době poskytuje stálé služby sedmi klientům – středně velkým firmám v regionu okresu Mělník a severních čech. 

Dále poskytuje opakované služby řadě živnostníků, zatím bez jediné reklamace.

V každodenní činnosti poskytuje drobné služby výše uvedeného charakteru takzvaným „jednorázovým zákazníkům“.

Divize POČÍTAČOVÝ SERVIS MĚLNÍK

Na zakázku poskytuje také maloobchod s novou i požitou elektronikou (stolními počítači, notebooky, tablety, mobilními telefony, tiskárnami, síťovými zařízeními, software a jejich příslušenstvím)

Maloprodej provádíme výhradně na zakázku, zpravidla na základě vznesení konkrétního požadavku a přestavy ze strany zákazníka a to včetně dodání či doručení zboží.

Divize POČÍTAČOVÝ SERVIS MĚLNÍK je součástí DETEKTIVNÍ FIRMY s.r.o., IČ: 03677443, zapsaná v OR vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 236036, sídlem 276 01 Mělník ČP3412

 

DIVIZE SLUŽEB SOUKROMÝCH DETEKTIVŮ

kompletní informace naleznete zde

 

Provozovatel

DETEKTIVNÍ FIRMA s.r.o.
Na Průhoně 3412
Mělník
27601
Česká republika
IČ:
03677443
DIČ
CZ03677443
Napište nám